مجموعه ی ما شما را برای خرید انواع میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید میوه خشک شده شکری

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش شکری نمودن میوه خشکقیمت فروش میوه خشک شکری در بازار

میوه های خشک را می توان یکی از بهترین فرآورده های میوه ای دانست که از جایگاه ویژه ای در جامعه بر خوردارند و در بازار ها نوعی از آن به نام میوه خشک شکری نیز عرضه می گردد و به راحتی می توان آن را از تولیدی تهیه کرد.

در ادامه با ما همراه باشید تا درباره نحوه تولید این نوع محصول و همچنین خرید آن از تولید کننده، اطلاعات تکمیلی و مفید در اختیار شما عزیزان قرار دهیم؛

تولید میوه خشک شده شکری

روش شکری نمودن میوه خشک

روش شکری نمودن میوه خشک میوه های نوع خشک معمولا دارای طعم ملایمی هستند و چندان شیرین نیستند، به همین منظور می توان با شکری کردن آن، اندکی طعم و ظاهر بهتر و مطلوب تر به آن اضافه کرد.

یکی از روش های شکری نمودن میوه خشک، این است که میوه مورد نظر را بعد از خشک کردن مناسب، درون محلولی لعابی تشکیل شده از آب و شکر قرار داد و آن را در جلوی نور آفتاب قرار داد. در این شرایط آب محلول به طور کامل تبخیر می شود و محصولی که بافی می ماند، میوه های خشک با دانه های بلورین شکر است که به درون میوه نفوذ کرده است.

از دیگر روش های شکری کردن آن این است که ابتدا میوه های تازه را درون شکر قرار داد و بعد از مخلوط شدن کامل آن ها با شکر، آن را خشک کرد که در این صورت نیز میوه شکری خشک به دست می آید.

در مواردی نیز می توان می توان سطح میوه خشک را اندکی خیس کرده و درون شکر فرو برد، تا دانه های شکری روی آن قرار بگیرند و ظاهر آن را شکری کنند.

گفتنی است که از این محصولی که بر پایه میوه است، هم به عنوان میان وعده استفاده می گردد و هم می توان در مراسم ها و اعیاد از آن به عنوان شیرینی استفاده کرد.

حتی از آن برای تزئین کیک ها نیز می توان استفاده کرد و با توجه به مزه شیرینی که دارد، می توان از شکر کمتری در تهیه مواد کیک استفاده نمود.

قیمت فروش میوه خشک شکری در بازار

قیمت فروش میوه خشک شکری در بازار با توجه به طعم و ظاهر مطلوبی که این نوع میوه های خشک شده دارند، میزان استفاده از آن ها، بسیار افزایش یافته و به دلیل تقاضا های فراوان، تولید آن نیز افزایش چشمگیری داشته است.

مجموعه ما یکی از بهترین تولید کننده این نوع محصولات با کیفیتی بی نظیر است که اقدام به فروش میوه خشک شکری به قیمتی کاملا مناسب کرده است. 

متقاضیان محترم می توانند جهت اطلاع از قیمت فروش آن در بازار، به سایت اینترنتی و معتبر ما مراجعه کرده و پس از مقایسه قیمت ها، در صورت تمایل اقدام به ثبت سفارش نمایند. 

مجید زهرایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ی ما شما را برای خرید انواع میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید