مجموعه ی ما شما را برای خرید انواع میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید میوه خشک انجمادی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزایا خشک کردن میوه به روش انجمادیفروش میوه خشک انجمادی

امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه علم و فناوری به دست آمده، بشر روش های پیشرفته تری را برای نگهداری و ذخیره مواد غذایی و به خصوص میوه ها تجربه می نماید. یکی از این روش های پیشرفته، تولید میوه خشک انجمادی است که به حفظ و ذخیره انواع میوه در طولانی مدت کمک بسیاری می نماید بدون اینکه بافت، طعم، مزه و عطر و بوی میوه ها تغییر چندانی بنماید.

تولید میوه خشک انجمادی

مزایا خشک کردن میوه به روش انجمادی

مزایا خشک کردن میوه به روش انجمادی
روش انجمادی یکی از روش های نوین خشک کردن انواع میوه است که طی آن میوه ها با سرعت بالا و در عرض چند دقیقه منجمد شده و در مخزن های خلأ که هیچ گونه هوایی در آن جریان ندارد قرار داده می‌شوند. با قرار گرفتن میوه ها در خلأ یخ اطراف آن که در اثر انجماد ایجاد شده است تصعید شده و تمام رطوبت موجود در بافت این ماده‌ی غذایی از بین می‌رود.

 پس از آن، میوه ها را به روش وکیوم بسته بندی کرده و در جای خشک و خنک و به دور از نور و گرما نگهداری می شود.

برای این روش مزایای مختلفی بر شمرده اند که مهم ترین آن ها عبارتند از :

  • تمام مواد مغذی، ویتامین ها، املاح معدنی، طعم و مزه میوه ها با منجمد کردن لحظه ای و در اثر شوکی از سرما که به میوه وارد گردیده است حفظ می‌شود به گونه ای که هنگام استفاده طعم میوه تازه به خوبی در دهان احساس می شود.
  • در این روش نگهداری، تاریخ مصرف و  ماندگاری میوه ها بالا رفته و مدت زمان بیشتری می توان از آن ها استفاده کرد. 
  • از دیگر مزایای استفاده از این روش برای خشک کردن میوه ها سبک بودن وزن بسته ها و سهولت در حمل آن ها به ویژه برای کوهنوردان و ورزشکاران می باشد. 
  • مهم ترین مزیتی که کارشناسان برای میوه های انجمادی عنوان کرده اند قابلیت بازیابی آب از دست رفته و رطوبت موجود در بافت میوه ها به ویژه برای کسانی است که از آن ها در تهیه سالاد میوه استفاده می نمایند است. 

فروش میوه خشک انجمادی

فروش میوه خشک انجمادی

فروش میوه خشک انجمادی از طریق نمایندگی های فعال و معتبر شرکت تولید کننده که در اقصی نقاط کشور راه اندازی شده اند و همچنین از طریق سایت اینترنتی ویژه فروش محصولات شرکت به دو صورت عمده و جزئی به عمل می آید. 

در این سایت تصاویر واضح از میوه های خشک شده و مطالبی در باره شیوه نگهداری از آن ها، شرایط تولید و فرآوری میوه ها و از همه مهم تر قیمت در نظر گرفته شده برای آن ها در ذیل تصاویر عنوان شده است که مشتریان را در خرید محصولاتی با کیفیت یاری می نماید. 

مجید زهرایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ی ما شما را برای خرید انواع میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید